این سایت به فروش می رسد - 09334940221

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی راپاناز

کاربر گرامی لطفا جهت آگاهی و بهره مندی مناسب از کلیه خدمات و امکانات فروشگاه اینترنتی راپاناز موارد زیر را با دقت مطالعه نمایید.
ثبت سفارش از سوی خریداران فروشگاه اینترنتی راپاناز در هر زمان و مکانی که در محدوده جغرفیایی جمهوری اسلامی ایران قرار داشته باشند ، از سوی فروشگاه اینترنتی راپاناز به معنی مطالعه و پذیرفتن تمام قوانین و شرایط فروشگاه اینترنتی راپاناز از سوی آنها می باشد.

قوانین عمومی
کلیه محصولات و خدمات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی راپاناز مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کنندگان می باشد.
مشتریان و کاربران فروشگاه اینترنتی راپاناز که مایل هستند آخرین قوانین و تغییرات را اعم از ، نحوه خرید، تغییرات قیمت ها، خدمات ارسال ، شرایط گارانتی (وجود و عدم وجود)، شرایط مرجوع کردن یا تعویض و … که به روز رسانی می شوند را مستقیما و بدون واسطه می بایست در همین صفحه پیگیری نمایند.
تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر شخصی است که در فروشگاه اینترنتی راپاناز مشخصات خود را در قسمت ثبت نام و عضویت تکمیل کرده و از محصولات فروشگاه اینترنتی راپاناز بهره مند می گردد که بر طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده ( کاربر) نامیده می شود.
نحوه بر قراری ارتباط دو طرفه بین فروشگاه اینترنتی راپاناز و کاربر
مشتریان و کاربران فروشگاه اینترنتی راپاناز که از محصولات و خدمات مشاوره ای و همچنین خدمات ارسال استفاده می کنند صرفا از طرق ذیل می توانند ارتباط دو طرفه برقرار نمایند

از طریق ایمیل رسمی فروشگاه اینترنتی راپاناز به آدرس : ایمیل info@rapanaz.com
از طریق برقراری ارتباط تلفنی با شماره تماس ذیل :

035-32348350

اطلاع رسانی یک طرفه از سوی فروشگاه اینترنتی راپاناز به مشتریان و کاربران از طریق کانال رسمی تلگرام فروشگاه اینترنتی راپاناز به آدرس ذیل :
کانال تگرام

https://telegram.me/rapanaz

ثبت سفارش و پردازش محصول
روزکاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته به استثناء تعطیلات عمومی در ایران می باشد و کلیه سفارش های ثبت شده در ایام تعطیلات ، اولین روز پس از اتمام تعطیلات پردازش می شوند.

فروشگاه اینترنتی راپاناز به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش گذاری می دهد.

فروشگاه اینترنتی راپاناز همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با این وجود، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی راپاناز به پایان برسد، حتی پس از ثبت سفارش حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش به مشتری برای فروشگاه اینترنتی راپاناز محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
در صورت عدم پردازش نهایی و یا ایجاد مشکل در پردازش نهایی سبد خرید اعم از اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری ، مبلغ فاکتور سفارش پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب بانکی معرفی شده توسط مشتری واریز خواهد شد.